Do skandalicznej sytuacji doszło 20 lutego w miejscowości Brzóstków (powiat jarociński). Jeden z żałobników na uroczystość pogrzebową przyjechał kompletnie pijany.
58-latek przyjechał pijany na pogrzeb
- Osoba postronna zauważyła, że kierujący audi - podczas manewru cofania - przytarł inny pojazd. Świadek zdarzenia stwierdził, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu i o swoich przypuszczeniach poinformował policję - relacjonuje asp. sztab. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie dla portalu jarocinska.pl.
Komentarze (0)