Reklama

Już jutro "Noc spisowa". Nie spisałeś się jeszcze? Zostało już tylko parę dni

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Statystyczny w Poznaniu

Już jutro "Noc spisowa". Nie spisałeś się jeszcze?  Zostało już tylko parę dni - Zdjęcie główne

foto Urząd Statystyczny w Poznaniu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zostało zaledwie parę dni na wypełnienie formularza spisowego. Już jutro na naszym terenie odbędzie się "Noc spisowa".

Ostatnie dni Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Udział w największym, cyklicznym badaniu statystycznym jest obowiązkowy. 

Nie zapisałeś się? Jeszcze możesz to zrobić

Dla wszystkich tych, którzy nie wypełnili jeszcze formularza spisowego, Urząd Statystyczny w Poznaniu oraz wielkopolskie gminy organizują „Noc Spisową”. Już jutro (sobota, 25 września) od godziny 8.00 do 24.00 będzie czynny punkt spisowy w Poznaniu przy ul. Wojska Polskiego 27/29 oraz przy Placu Kolegiackim 17. 

Punkty, w których będzie się można jutro spisać będą również w niemal 70 gminach na terenie naszego województwa - pełną listę punktów znajdziesz TUTAJ [KLIK]. 

Wciąż działają również mobilne punkty spisowe. W wybranych gminach można spotkać również spisobusy, które kursują zgodnie z trasami umieszczonymi na stronie poznan.stat.gov.pl w zakładce „Spisobus NSP 2021”. 

We  wszystkich  tych  miejscach można  uzyskać pomoc  techniczną  i merytoryczną  pracowników  i  rachmistrzów  spisowych.  Aktualne  informacje  na  stronach internetowych i w socialmediach urzędu statystycznego oraz urzędów gmin.  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy