Reklama

Dziekanka wypowiedziała umowę Narodowemu Funduszowi Zdrowia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Daria Bielienkov

Dziekanka wypowiedziała umowę Narodowemu Funduszowi Zdrowia  - Zdjęcie główne

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka w Gnieźnie | foto Daria Bielienkov

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka w Gnieźnie wypowiedział umowę Narodowemu Funduszowi Zdrowia.

Dziekanka do tej pory w ramach umowy z NFZ prowadziła oddział internistyczny z pododdziałem geriatrycznym, rehabilitacji neurologicznej, oddział neurologiczny z pododdziałem udarowym oraz niewielki oddział rehabilitacji ogólnoustrojowej. W związku z wypowiedzeniem umowy Narodowy Fundusz Zdrowia szuka nowych realizatorów świadczeń ogłaszając postępowanie konkursowe.

Jak czytamy w komunikacie WOW NFZ harmonogram ogłoszonych postępowań konkursowych zapewni ciągłość działania tych oddziałów, dla których szuka nowych realizatorów. Konkursy zostaną bowiem rozstrzygnięte przed upływem okresu wypowiedzenia umowy przez gnieźnieńską Dziekankę.

W tej chwili w Wielkopolsce 49 szpitali funkcjonuje w ramach tzw. sieci. Z chwilą rozwiązania umowy z gnieźnieńską placówką w województwie pozostanie 48 szpitali sieciowych.

AKTUALIZACJA 8 marca, godz. 12.00

Jak informuje Starostwo Powiatow w Gnieźnie do postępowania konkursowego ogłoszonego przez NFZ przystąpi gnieźnieński Szpital Pomnik Chrztu Polski. Gnieźnieńska lecznica chce przejąć i włączyć do swoich struktur oddziały neurologiczny i leczenia udarów.

Jeśli tylko pojawi się taka możliwość, Szpital Pomnik Chrztu Polski przystąpi do postępowań prowadzanych przez WOW NFZ w trybie konkursu ofert o zawarcie umów na udzielanie świadczeń w ww. zakresach.

- informuje starostwo gnieźnieńskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy