Płąnocy samochód w Gnieźnie. Sprawca miał przy sobie amfetaminę
- Wobec 23-latka funkcjonariusze z Gniezna prowadzili już dwa dochodzenia dotyczące włamania do garaży i posiadania narkotyków. Z uwagi na to, że podejrzany miał już orzeczony przez prokuratora dozór policji, na który się nie stawiał, został wystosowany do Sądu Rejonowego wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania do którego organ ten się przychylił. Sprawa jest w toku - informuje policja z Gniezna.
Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
Komentarze (0)