Reklama

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Pościg trwał kilkanaście kilometrów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KPP Grodzisk Wielkopolski

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Pościg trwał kilkanaście kilometrów - Zdjęcie główne

foto KPP Grodzisk Wielkopolski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W weekend policjanci z Grodziska Wielkopolskiego podczas nocnego patrolu drogowego postanowili zatrzymać kierowcę, który łamał przepisy. Kierowca jednak widząc sygnały świetlne policjantów, zaczął uciekać. Pościg trwał kilkanaście kilometrów. Jak się okazało, pasażer przewoził narkotyki.

Podczas nocnego patrolu policjanci z Grodziska Wielkopolskiego zauważyli kierowcę, który w centrum miasta łamał przepisy ruchu drogowego. Fukncjonariusze włączyli sygnały świetlne i błyskowe, co wystraszyło kierowcę, który zaczął uciekać. 

 

Pościg w Grodzisku

Policyjny pościg przez centrum miasta przeniósł się na główne ulice powiatu, gdzie mężczyzna podczas ucieczki swoją dynamiczną i nieodpowiedzialną jazdą powodował duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Po kilkunastu kilometrach skuteczny pościg doprowadził do zatrzymania kierującego. Okazał się nim mieszkaniec powiatu wolsztyńskiego. W pojeździe podróżował również 19-letni mieszkaniec powiatu grodziskiego, u którego mundurowi ujawnili narkotyki w postaci "kryształków" oraz marihuany, które trafią do policyjnych badań. W pojeździe podróżowała również 18-letnia letnia kobieta z powiatu wolsztyńskiego.

Kodeks karny za niestosowanie się do polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5. Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy