Reklama

Śmierć Dominika Sikory. Policja udostępniła wizerunek podejrzanego

Opublikowano:
Autor:

Śmierć Dominika Sikory. Policja udostępniła wizerunek podejrzanego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Policja Wielkopolska. Śmierć Dominika Sikory. Policjanci szukają podejrzanego w sprawie śmierci poznańskiego zapaśnika.

 

 

Wielkopolscy policjanci udostępnili wizerunek mężczyzny, który jest poszukiwany w sprawie śmierci Dominika Sikory - sportowca i zawodnika KS Sobieski Poznań, który został śmiertelnie pobity na Starym Rynku w Poznaniu. 

 

Podejrzany o ciężkie uszkodzenia ciała, którego wizerunek udostępniła policja to Olgierd Michalski. Wszystkich, którzy wiedzą gdzie może przebywać poszukiwany mężczyzna są proszeni o pilny kontakt z policjantami.

 

 

Olgierd
Michalski
Lat 42
Zameldowany – Poznań ul. Biskupińska

 

Wymieniony jest podejrzewany o ciężkie uszkodzenie ciała, które doprowadziło do śmierci Dominika Sikory.

Każda osoba, która zna miejsce pobytu poszukiwanego może to zgłosić policjantom z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu – tel. +48 796 658 459

 

Funkcjonariusze, którzy prowadzą śledztwo otrzymali zgodę Prokuratury na opublikowanie zdjęcia podejrzanego i podanie do publicznej wiadomości jego danych personalnych. Wniosek o list gończy jest procedowany przed Sądem Rejonowym w Poznaniu. Otrzymanie listu gończego umożliwi policjantom prowadzenie poszukiwań także poza granicami Polski.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE