Reklama

Reprezentant Polski w piłce nożnej odwiedził szkołę pod Rawiczem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Szkoła Podstawowa w Masłowie

Reprezentant Polski w piłce nożnej odwiedził szkołę pod Rawiczem - Zdjęcie główne

foto Szkoła Podstawowa w Masłowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Opalenicy trwa zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej przed zbliżającym się Euro. Jego uczestnikiem jest Karol Świderski. Znalazł się w 26-osobowej kadrze, powołanej przez selekcjonera Biało-Czerwonych Paulo Sousę.

Karol Świderski odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej w Masłowie. 

Niezmiernie cieszymy się, gdy naszą szkołę odwiedzają osoby, które udowodniły, że dzięki własnej pracy, wytrwałości i zapałowi można robić w życiu to, o czym myślało się w dzieciństwie. Na dodatek lubimy, gdy jest to ktoś, kto pochodzi z naszego najbliższego otoczenia, a dzięki temu co robi, staje się sławny na całą Polskę - czytamy na profilu szkoły w Masłowie.

Uczniowie mogli przez chwilę porozmawiać z reprezentantem Polski. Chętnie wzięli także udział w sesji zdjęciowej z Karolem Świderskim 

Spotkanie dostarczyło wszystkim niesamowitych wrażeń, dodało motywacji uczniom trenującym piłkę nożną i uświadomiło wszystkim, że każdy może spełniać swoje marzenia. Wszystkim zostały na pamiątkę zdjęcia -  podsumowują przedstawiciele szkoły, którzy będą teraz trzymać kciuki za występy zawodnika oraz reprezentacji Polski na piłkarskim Euro. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE