Na terenie dworca kolejowego w Głogowie leszczyńscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który w torbie podróżnej posiadał ponad 7 kilogramów amfetaminy. Narkotyki znajdowały się w ośmiu foliowych, próżniowo spakowanych woreczkach. Zatrzymanym okazał się 24-letni mieszkaniec Głogowa, który w przeszłości był już notowany za podobne przestępstwa.
Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. W trakcie prowadzonego postępowania śledczy zajmą się wyjaśnieniem skąd pochodziła tak duża ilość narkotyków oraz gdzie miały docelowo trafić.
Komentarze (0)