Na jednej z ulic Leszna policjanci zatrzymali do kontroli 27-letniego kierowcę samochodu osobowego. Podczas czynności funkcjonariusze zauważyli, że za siedzeniem kierowcy w saszetce typu „nerka” znajduje się szklany słoik oraz woreczek z białą sproszkowaną substancją. Okazało się, że jest to amfetamina o wadze prawie 150 gramów.
Kierowca, którym okazał się 27-letni mieszkaniec Leszna, trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie został przedstawiony zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych.
Prokuratura Rejonowa w Lesznie zastosowała wobec podejrzanego policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.
Komentarze (0)