Reklama

Mężczyzna zmarł podczas interwencji policji. Są wyniki sekcji zwłok

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: pexels

Mężczyzna zmarł podczas interwencji policji. Są wyniki sekcji zwłok - Zdjęcie główne

foto pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 1 lutego funkcjonariuszy z komisariatu w Kleczewie wezwano do miejscowości Adamowo. Obcy dziwnie zachowujący się mężczyzna wchodził na prywatną posesję. Groził policjantom siekierą i zachowywał się agresywnie. Funkcjonariusze skuli go, ale po przyjeździe karetki pogotowia okazało się, że mężczyzna jest nieprzytomny. Pomimo reanimacji lekarz stwierdził zgon.

We wtorek 1 lutego w godzinach popołudniowych funkcjonariuszy z komisariatu w Kleczewie wezwano do miejscowości Adamowo. Zgłaszający wskazali  dziwnie oraz irracjonalnie zachowującego się obcego mężczyznę. Wcześniej miał on samowolnie wchodzić na ich posesję. Funkcjonariusze odnaleźli go na pobliskiej działce rekreacyjnej. Wezwali karetkę pogotowia, ponieważ 30-latek miał wcześniej zażyć środki odurzające.

Gdy czekano na przyjazd pogotowia, 30-latek, jak relacjonuje policja, wyciągnął siekierę i zaczął grozić policjantom. Fukcjonariusze zdołali mężczyźnie odebrać narzędzie, ale wtedy stał się jeszcze bardziej agresywny. Rzucił się na jednego z policjantów z pięściami. Udało się go obezwładnić i założyć mu kajdanki. Chwilę po tym, po przyjeździe karetki pogotowia okazało się, że mężczyzna jest nieprzytomny. Pomimo przeprowadzonej reanimacji lekarz stwierdził zgon.

Pomocy medycznej potrzebowali również interweniujący funkcjonariusze. Jeden z nich przebywa w szpitalu z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Drugi doznał urazu stawu łokciowego.

 

Wszczęto śledztwo w sprawie

Śledztwo prowadzone jest pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci i przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza.

W czwartek przeprowadzono seksję zwłok zmarłego. Nie wykazałą ona co było przyczyną śmierci. Nie znaleziono żadnych obrażeń zewnętrzych czy zewnętrznych. Zlecono badania toksykologiczne, ponieważ mężczyzna miał być pod wpływem środków odurzających.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy