Reklama

Kobieta zgłosiła kradzież. Gdy schwytano sprawcę, nie mogła uwierzyć…

Opublikowano:
Autor:

Kobieta zgłosiła kradzież. Gdy schwytano sprawcę, nie mogła uwierzyć…  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Babcia odkładała na czarną godzinę. Gotówkę dobrze ukryła w domu. W pewnym momencie zauważyła, że pieniądze giną. Nie miała wyjścia, zgłosiła sprawę policji. Złodzieja złapano. - Początkowo babcia nie mogła uwierzyć, w to co się stało - informują funkcjonariusze.

 

 

Na początku czerwca br. 60-letnia kobieta zawiadomiła policjantów z Komedy Powiatowej Policji w Pile, że z szafki zniknęło jej ponad 7 tys. złotych. Jak wynika z opisu policji kobieta oświadczyła, że dość dawno tam nie zaglądała, jednak gotówka była dość dobrze ukryta. Mieszkanka Piły nikogo nie podejrzewała, nie była w stanie zrozumieć, jak to się stało. W związku ze zgłoszeniem, policjanci natychmiast zajęli się wyjaśnieniem okoliczności sprawy.

 

- Funkcjonariusze szczegółowo przesłuchali kobietę i przeanalizowali szczegółowo wszystkie uzyskane w tej sprawie wątki i informacje. Policjanci z Referatu ds. Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego wpadli na trop złodzieja. Okazał się nim 14-letni chłopiec, wnuczek pokrzywdzonej - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile. - Początkowo babcia nie mogła uwierzyć, w to co się stało. Jednak 14-latek przyznał się do kradzieży. Oświadczył, że w okresie czterech tygodni podbierał babci pieniądze.

 

Nastoletni sprawca tłumaczył policjantom, że całą skradzioną gotówkę wydał na… markową odzież oraz sprzęt elektroniczny. Teraz o losie 13-letniego chłopca zadecyduje Sąd Rodzinny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE