Reklama

Ile osób wejdzie do audi? Zaskakujący efekt kontroli policjantów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Ile osób wejdzie do audi? Zaskakujący efekt kontroli policjantów - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 21-latek kierował audi A3. W nocy 1 maja został zatrzymany do kontroli na ul. Kilińskiego w Śremie. Policjantów zaskoczyła liczba osób, które były przewożone.

Samochodem kierował 21-latek z gminy Brodnica. 

W trakcie kontroli mundurowi zauważyli, że w pojeździe oprócz pasażera, siedzącego obok kierowcy, na tylnej kanapie znajduje się aż sześć osób. Jak się okazało dwie 16-latki, jedna mieszkająca w gminie Śrem, a druga z Poznania i 14-latka z Poznania siedziały na kolanach trzech mężczyzn, mających 24, 19 oraz 18 lat i mieszkających w powiecie średzkim - opisuje podinsp. Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP w Śremie.. 

Policjanci sprawdzili też bagażnik, a tam dostrzegli leżące jeszcze dwie mieszkanki Poznania - 14- i 15-latkę. Na dodatek, pasami bezpieczeństwa zapięci byli tylko kierujący i siedzący obok niego, 19-letni mieszkaniec powiatu średzkiego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dziewczyny z Poznania najpierw odwiedziły swoją koleżankę mieszkającą w gminie Śrem, a kiedy wszystkie zgłodniały, to postanowiły poszukać miejsca, w którym można coś dostać do jedzenia i kogoś, kto je tam zabierze - dodaje oficer prasowy.

21-latek stracił uprawnienia do kierowania w związku z tym, ze przewoził o pięć osób więcej niż jest to dozwolone. Sprawa trafi do sądu. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE