Reklama

Główny Inspektorat Sanitarny wydał komunikat. Tych produktów nie można spożywać!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Główny Inspektorat Sanitarny wydał komunikat. Tych produktów nie można spożywać! - Zdjęcie główne

foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Główny Inspektor Sanitarny wydał komunikat o wycofaniu niektórych partii kremu i napojów roślinnych marki Isola BIO. Nie można ich spożywać!

Ze względu na zastosowanie zanieczyszczonego składnika do produkcji kremu i napojów roślinnych marki Isola BIO, Główny Inspektorat Sanitarny został poinformowany poprzez System Wczesnego Ostrzegania o Niebezpiecznej Żywności i Paszach (RASFF) o wycofaniu niektórych partii tych produktów. 

Składnik wykorzystany do produkcji zanieczyszczony został tlenkiem etylenu. 

- Tlenek etylenu jest substancją szkodliwą dla zdrowia, obecność tej substancji w żywnościw Unii Europejskiej jest niedozwolona - czytamy w komunikacie Głównego Inspektoratu Sanitarnego. 

O jakie produkty chodzi? 

źródło: www.gov.pl

- Poinformowano odbiorców ww. produktów o konieczności ich zwrotu do firmy Eko-Wital Sp. z o.o. Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej monitorują proces wycofania z rynku ww. partii kremu i napojów roślinnych - poinformował GIS. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy