Reklama

Dwóch mężczyzn utknęło w szlamie. O krok od tragedii

Opublikowano:
Autor:

Dwóch mężczyzn utknęło w szlamie. O krok od tragedii   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. PSP Turek. Dwie osoby utknęły w szlamie w miejscowości Gajówka (powiat turecki). Na pomoc ruszyli strażacy.

 

 

 

 

W sobotę (22 sierpnia) około godziny 14.16 doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem dwóch mężczyzn, którzy znajdowali się w szlamie „Lazurowego Jeziora” w miejscowości Gajówka (powiat turecki).

 

 

O sprawie poinformował PSP Turek. Po przyjeździe na miejsce starażaków z JRG Turek, zobaczyli oni dwóch młodych mężczyzn uwięzionych w wapnistym szlamie. Jeden z nich miał uwięzione obie nogi, a drugi zanurzony był aż po pas.

 

Strażacy wyciągnęli potrzebujących za pomocą lin. Na brzegu czekali na nich już policjanci, którzy z pewnością odpowiednio ukarali nieodpowiedzialnych mężczyzn.

 

Akwen nazywany „Polskimi Malediwami” zgromadza prawie w każdy weekend mnóstwo odwiedzających. Warto przypomnieć, że jest to bardzo niebezpieczny teren, ponieważ znajdujące się tam odpady z elektrowni sprawiają, że woda ma silnie zasadowy odczyn. Zabronione są więc kąpiele ze względu na potencjalne poparzenia.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE