Reklama

Bestialstwo człowieka. Szczeniak wrzucony do studni i przysypany piaskiem [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Bestialstwo człowieka. Szczeniak wrzucony do studni i przysypany piaskiem [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Łatka. Fundacja dla Szczeniąt Judyta. Bestialskie zachowanie w województwie warmińsko-mazurskim. 7-miesięczny szczeniak został uderzony w głowę, wrzucony do studni i przysypany piaskiem. Sprawca poszukiwany.

 

 

 

Tym razem informacja nie z Wielkopolski, ale na pewno wymagająca nagłośnienia. Historia, która zmrozi Wam krew w żyłach, a film i zdjęcia małej Łatki sprawią, że nawet największym twardzielom zakręci się łezka w oku.

Pomimo tego, że sunia ma zaledwie 7 miesięcy, to wiele w swoim życiu już przeszła. Łatka trafiła do jednej z fundacji dla szczeniąt, po tym jak w Nowej Wsi Wielkiej (województwo warmińsko-mazurskie) ktoś uderzył ją w głowę, wrzucił do nieużywanej studni i przysypał piaskiem.

 

- Wczoraj z rana pojechaliśmy po sunie w okolice Mławy aby spotkać się z pracownikami Schronisko Kętrzyn Pudwągi - to dzięki nim Łatka żyje. Dzień wcześniej trafiła do nich z przytuliska gdzie TYDZIEŃ czasu sunia w stanie skrajnie złym przebywała w kojcu zewnętrznym w budzie na - 10 stopniach !!!! Sunia znaleziona została w suchej studni, przysypana piaskiem a na głowie ma ślady uderzeń. Ktoś ją tam musiał wrzucić!!!! Szukamy zwyrodnialca, który mógł to zrobić i stawiamy na nogi okolice Nowej WSI Wielkiej (gmina Lidzbark Warmiński) ponieważ tam została znaleziona sunia – opisują sytuacje pracownicy Fundacji dla Szczeniąt Judyta na swoim facebook’u.

 

Okazało się, że stan Łatki jest bardzo poważny. Szczeniak miał kilkadziesiąt ataków epilepsji i prawdopodobnie nie widzi ani nie słyszy, co może być przejściowe ze względu na spowodowane obrzęki mózgu. Jednak niewykluczone, że zmiany, jakie poniósł mały organizm pieska są nieodwracalne.

Fundacja nie wyklucza, że konieczne będzie wprowadzenie Łatki w stan śpiączki farmakologicznej, aby jej mózg mógł odpocząć.

Pobyt w szpitalu oraz leczenie to kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych.

- Bardzo prosimy o wsparcie, bo nie wiemy o jakich kosztach mówimy – z takim apelem zwrócili się pracownicy fundacji do użytkowników portalu społecznościowym.

 

 

Los Łatki w moment wstrząsnął tysiącami ludzi. Zaledwie w 2 dni wpłacono na zbiórkę 25 tysięcy złotych! Kwota cały czas rośnie. Do tej pory pomogło 2 407 osób na ratujemyzwierzaki.pl [KLIKNIJ I POMÓŻ ŁATCE]. Na stronie można wpłacać pieniądze także na inne zwierzaki, którym pomaga fundacja. Trwa również akcja charytatywna, w której możecie zakupić kalendarz na rok 2019 z psiakami [KUP KALENDARZ]. Cały dochód ze sprzedaży trafi na konto Fundacji dla Szczeniąt Judyta.

Oprócz pomocy dla Łatki, fundacja udostępniła post, w którym oferuje 1000 złotych za wskazanie sprawcy tego makabrycznego czynu [CAŁY POST I WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ][KLIK].

Udostępnij ten artykuł na facebook'u, a może komuś uda się ustalić oprawcę.

Pieniądze na Łatkę można wpłacać bezpośrednio na: Bank Millenium - 22 1160 2202 0000 0003 2388 6706, Nowy Białynin 43 96-513 Nowa Sucha lub PayPal: FundacjaJudyta@wp.pl z dopiskiem Łatka.

ZOBACZ FILM Z ŁATKĄ [DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH!]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE