Reklama

39-letnia Karolina Fajfer potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: E. Rzepczyk/jarocinska.pl

39-letnia Karolina Fajfer potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka  - Zdjęcie główne

foto E. Rzepczyk/jarocinska.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Karolina Fajer od 2013 roku cierpi na nowotwór złośliwy prawego płata skroniowego. Pilnie potrzebuje pomocy.

Karolina Fajfer mieszka w Jarocinie, ale pochodzi z Żerkowa. W 2013 roku usłyszała diagnozę - nowotwór złośliwy prawego płata skroniowego. Wówczas przeszła pierwszą operację.

Niestety, w 2016 roku nastąpiła wznowa. Pani Karolina przeszła kolejną operację. Została poddana radioterapii.

- Miałam wielką nadzieję, że tym razem się udało. Kontrolne badania, rezonanse co pół roku i wszystko było dobrze aż do teraz - mówi zrozpaczona kobieta.

Karolina Fajfer pilnie potrzebuje pomocy. Terapia ratująca jej życie może kosztować nawet 500 tys. zł. Ruszyła akcja pomocy

Dokładnie 19 czerwca dowiedziała się, że nastąpiła „ekspansywna, złośliwa wznowa guza”. Rozpoczęła się zbiórka na terapię NanoTerm, która miała pani Karolinie uratować życie.

Przyjaciele i znajomi Karoliny na facebooku założyli profil i grupę RAZEM dla Karoliny, Tam umieszczpno wszystkie niezbędne informacje o potrzebującej, prowadzono również licytacje. A na platformie zrzutka.pl uruchomili publiczną zbiórkę pieniędzy na leczenie. 

Odbywały się także challenge Jerusalema dla chorej, w czasie których wszyscy ludzie skorzy do pomocy razem wykonywali niezwykle skoczny układ taneczny.

A pani Karlina na profilu w mediach społecznościowych pisała:

„Większość z Was wie, że jestem szaloną dziewczyną, jednak wiadomość o kolejnej wznowie, zwaliła mnie z nóg.”

Karolina Fajfer pilnie potrzebuje pomocy. Terapia ratująca jej życie może kosztować nawet 500 tys. zł. Czasu jest niewiele

Wszystko było na dobrej drodze, aby pomoc dla pani Karoliny była skuteczna. I wtedy przyszła wiadomość, która po raz kolejny zwaliła z nóg nie tylko chora kobietę, ale i wszystkich uczestników akcji pomocy. Wyniki badań Karoliny bardzo się pogorszyły, a co gorsze wykazały, że guz, którego ma w głowie nie jest wznową choroby, ale zupełnie innym rodzajem nowotworu z typu glejaków.

W tej sytuacji decyzje w sprawie ratowania życia pani Karoliny zapadały bardzo szybko.

Już w przyszły piątek - 20 sierpnia, w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym we Wrocławiu, kobieta przejdzie operację usunięcia guza z głowy.     

- Musi zostać usunięte jak największa masa guza - wyjaśnia pani Karolina.

Karolina Fajfer pilnie potrzebuje pomocy. Terapia ratująca jej życie może kosztować nawet 500 tys. zł. Potrzebne jest pospolite ruszenie

Żeby leczenie było skutecznie po operacji pacjentka musi poddać się terapii immunologicznej. Problem polega na tym, że jest ona przeprowadzana za granicą - w Niemczech, Szwajcarii albo Japonii. Jej koszt to około 500 tysięcy złotych.

Dlatego potrzebne jest natychmiastowe pospolite ruszenie wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą pomóc ratować życie pani Karoliny, bo czasu jest niewiele.

Mam około miesiąca po operacji, żeby wysłać wszystkie dokumenty i być przygotowana na tę terapię immunologiczną, co oznacza, że do tego czasu powinnam zgromadzić środki na pokrycie jej kosztów - tłumaczy kobieta.             

Obecny stan zbiórki to ponad 80 tys. zł. Akcję wspiera prawie 800 osób. A do grupy RAZEM dla Karoliny dołączyło 1,3 tysiąca członków.

Karolina Fajfer nadal potrzebuje naszej pomocy - to link do zbiórki https://zrzutka.pl/8r3ajn

„Kto jest razem z nami? Kto walczy dla Karoliny? Niech świat się o nas dowie. Im więcej, tym lepiej. W grupie siła!” - apelują organizatorzy akcji pomocy.

Pomóżmy Karolnie w ramach naszych możliwości. Liczy się naprawdę każda złotówka. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy