Reklama

Zwłoki w stanie rozkładu odkryli pracownicy firmy sprzątającej. Zatrzymano w tej sprawie jedną osobę

Opublikowano:
Autor:

Zwłoki w stanie rozkładu odkryli pracownicy firmy sprzątającej. Zatrzymano w tej sprawie  jedną osobę  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zwłoki w stanie głębokiego rozkładu ujawniono w styczniu na terenach zielonych znajdujących się przy ulicy Wrocławskiej we Wrześni .

Makabrycznego odkrycia dokonali pracownicy firmy sprzątającej.

Od samego początku głównym celem wszczętego śledztwa było stwierdzenie tożsamości oraz ustalenie dokładnie co zaistniało w tym miejscu – informują funkcjonariusze z  KPP we Wrześni.

Września. Zwłoki poddano sekcji 

Zwłoki zostały poddane sekcji w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu, w trakcie której zostało potwierdzone, że do śmierci denata przyczyniły się osoby trzecie.

Stwierdzenie przyczyny znalazło swoje potwierdzenie na podstawie poniesionych obrażeniach głowy – mówią policjanci.

Wrzesińscy policjanci zajęli się  ustaleniem tożsamości mężczyzny. W tym celu pobrany został materiał genetyczny od wytypowanego rzekomego członka rodziny. Jak się okazało obrany kierunek przez organy ścigania był właściwy co pozwoliło na ustalenie tożsamości denata i wręcz potwierdzenie jej niemalże w 100%. Okazał się nim być 44-letni mieszkaniec Wrześni.

Września Zatrzymano jedną osobę 

Policjanci zatrzymali również jedną osobę 41-letniego mieszkańca gminy Września, który ich zdaniem mógł mieć związek ze śmiercią 44-latka. 

Ten trafny krok, pozwolił na postawienie mężczyźnie przez Prokuratora Rejonowego we Wrześni zarzutu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym – informują funkcjonariusze z Wrześni.

41-latek nie przyznał się do stawianego mu zarzutu, składając swoje wyjaśnienia. Z uwagi jednak na rozbieżność ze stanem faktycznym prokurator wystąpił z wnioskiem o trzymiesięczny areszt tymczasowy. Sąd przychylił do prokuratorskiego wniosku.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy