Reklama

Zamiast aresztu wolał uciec na dach przed policją

Opublikowano: czw, 19 lip 2018 16:31
Autor:

Zamiast aresztu wolał uciec na dach przed policją  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Mężczyzna nie chciał zostać zatrzymany przez policję. Nowy Tomyśl. W czwartek, 12 lipca funkcjonariusze Policji w Lwówku (powiat nowotomywski) mieli doprowadzić do aresztu śledczego 35-latka. 

 

 

Policjanci udali się na wyznaczone miejsce i zapukali do drzwi mieszkania, w którym miał przebywać mężczyzna, na którego został wydany nakaz doprowadzenia do aresztu za popełnienie przestępstwa kradzieży z włamaniem. Jednak ten nie zamierzał otworzyć stróżom prawa i postanowił spróbować ucieczki.


CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje motocyklista. Nie dostosował prędkości do warunków na drodze [KLIKNIJ TUTAJ]

 

35-latek zamknął się w jednym z pokoi w mieszkaniu i wykorzystał jedyną możliwą drogę ucieczki, którą okazało się być okno. W tym czasie do policjantów dołączyła załoga Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu, która udzielała asekuracji podczas całego zajścia.
 

- Po upływie kilku minut mężczyzna wiedząc, że nie ma szans na ucieczkę obraną przez siebie drogą, wszedł na poddasze budynku, gdzie ukrył się na belkach nośnych. Wykorzystując tą sytuację, jeden z policjantów wszedł na dach budynku gdzie zamknął okno dachowe, odcinając tym samym uciekinierowi drogę na dalsze manewry - relacjonuje rzecznik prasowy KPP w Nowym Tomyślu.


Następnie funkcjonariusze policji wspięli się na belki dachowe i wtedy dokonali zatrzymania mężczyzny. 35-latek trafił do aresztu, gdzie odpowie za swoje przewinienia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE