Reklama

Zachowywał się nerwowo. Okazało się, że prowadził pod wpływem narkotyków

Opublikowano:
Autor:

Zachowywał się nerwowo. Okazało się, że prowadził pod wpływem narkotyków  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. W Grodzisku Wielkopolskim zatrzymano do kontroli samochód osobowy. Zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia mundurowych. Dlaczego? 

 

 

 

W ubiegłym tygodniu (18 lutego) mundurowi z Grodziska Wielkopolskiego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Mitshubishi. Policjanci postanowili sprawdzić stan trzeźwości 45-letniego kierowcy. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna nie jest pod wpływem alkoholu.

 

Zachowanie 45-latka wzbudzało jednak podejrzenia u funkcjonariuszy. Postanowili przeprowadzić pomiar narkotesterem. Tym raze wynik był zupełnie inny. Okazało się, że mężczyzna kierował pod wpływem narkotyków.

 

 

 

- Grodziscy policjanci na co dzień, poza sprzętem do szybkiego badania na zawartość alkoholu, korzystają również z nowoczesnych urządzeń do wykrywania narkotyków w organizmie. Odpowiedni narkotestery w bardzo krótkim czasie weryfikują, czy kontrolowana osoba nie zażywała wcześniej jakichkolwiek środków odurzających. Tak też było w tym przypadku - poinformował kom. Kamil Sikorski z KPP w Grodzisku Wielkopolskim.

 

Kierowca mitsubishi stracił prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE