Reklama

Wywieszamy i liczymy flagi! Przyłącz się do akcji!

Opublikowano:
Autor:

Wywieszamy i liczymy flagi! Przyłącz się do akcji! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wywieś flagę narodową i zrób zdjęcie za pomocą darmowej aplikacji. Propagowanie postawy politycznej za pomocą akcji flagowej.

 

"Cała Polska wywiesza flagi narodowe i uczestniczy w ich liczeniu w święta państwowe, w tym 2 i 3 maja 2018r." - niekomercyjna akcja flagowa, mająca na celu propagowanie postawy politycznej, której wyrazem może być wywieszanie flagi narodowej przy okazji świąt państwowych, w szczególności w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Specjalnie dla tej akcji, została stworzona aplikacja mobilna "MARKFLAG", dzięki której będzie można policzyć wywieszone polskie flagi.

Jak skorzystać z patriotycznej aplikacji?

Aplikację pobieramy bezpłatnie ze sklepu Google Play. Po uruchomieniu, kierujemy obiektyw aparatu na flagę i chwilę czekamy, aż aplikacja zeskanuje obraz z obiektywu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wtedy na ekranie telefonu wyświetli się komunikat na zielonym tle: FLAGA WYKRYTA. Zostanie wtedy odblokowana funkcja zrobienia zdjęcia. Aby dokonać publicznego zgłoszenia, należy z poziomu galerii wybrać dane zdjęcie i będąc w zasięgu internetu, wysłać dane GPS tego zdjęcia. Po wszystkich wykonanych czynnościach, można natychmiast obejrzeć znacznik w internecie. 

 

Aplikacja raportująca MARKFLAG jest dostępna bezpłatnie w sklepie Google Play - nie zawiera reklam, ukrytych sponsorów czy innych kryptoreklam. To czysta obywatelska inicjatywa finansowana w 100% z własnych środków. Nie jest związana z żadną opcją polityczną - zapewniają organizatorzy akcji.

 

Dedykowane oprogramowanie na serwerze dba o niepowielanie zgłoszeń i w przystępny graficzny sposób prezentuje statystyki online na poziomie województwa i powiatu.


Więcej szczegółów znajdziecie na flaganarodowa.pl [KLIKNIJ]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE