Reklama

Wysłał balonem list do Mikołaja. Pomóż go znaleźć

Opublikowano:
Autor:

Wysłał balonem list do Mikołaja. Pomóż go znaleźć - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Na tym właśnie polega magia świąt...
Podczas spaceru trzy mieszkanki Borówca (gmina Kórnik, powiat poznański) znalazły niezwykły list. Autorem jest bardzo młody Czech o imieniu Tomas, który wysłał go do „Miłego Jezuska” (w Czechach listy z prośbą o prezenty kieruje się do Jezuska, a nie do Mikołaja czy Gwiazdora, jak w Polsce).

Autor listu bardzo się postarał. Nie tylko napisał, czego oczekuje w prezencie od Jezuska, ale też ozdobił list świątecznymi rysunkami.

- Miły Jezusku, chciałbym żeby to Boże Narodzenie było niezapomniane. Chciałbym: auto zdalnie sterowane VaporizR, Lego City dżungla, zestaw małego chemika, cukierki także dla [nieczytelne słowo] i odzież. Dziękuję Tomáš Slavik (lub Slasik) – napisał mały Tomek.

Karolina Markiewicz, Kamil Legieć i Magdalena Sieradzka, które odnalazły balony z listem zamieściły informację o znalezisku na portalu społecznościowym.

List był doczepiony do balonów wypełnionych helem. Wszystko wskazuje na to, że wiatr skierował balony w okolice Poznania. Nie wiadomo skąd jest Tomas, bo nie podał swojego adresu, a jego nowi znajomi z Borówca chcą spełnić świąteczne marzenia. Szukają go więc m.in. poprzez polską ambasadę w Czechach. Udostępnij post. Zostań Jezuskiem - Mikołajem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE