Reklama

Wypadek na DK 11/15. 3 osoby ranne. Droga nieprzejezdna

Opublikowano:
Autor:

Wypadek na DK 11/15. 3 osoby ranne. Droga nieprzejezdna  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

W tej chwili nieprzejezdna jest droga krajowa 11/15. Z informacji potwierdzonych przez średzką policję wynika, że powodem jest zderzenie dwóch aut osobowych.

 

 

 

[TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA]

 

Kolizja wydarzyła się na wysokości Miąskowa (pow. średzki). Póki co nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Na miejsce jadą służby ratunkowe.

 

[AKTUALIZACJA 13:15]

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w czołowym zderzeniu dwóch fordów - mondeo i ka - ucierpiały trzy osoby, w tym jedna poważnie. Do rannego wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwóch innych poszkodowanych karetki zabrały do szpitala.

Do wypadku doszło na 324 km DK 11/15. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

 

Wyznaczono objazdy. Dla kierowców jadących z kierunku Kalisza/Jarocina z drogi DK 11 na drogę wojewódzką 436 (Klęka). Dla podróżnych z przeciwnego kierunku przejazd drogą nr DK 15 (Września).  

[AKTUALIZACJA 14:50]

 Służby zakończyły działania na miejscu wypadku. Koniec utrudnień w ruchu kołowym na drodze krajowej nr 11. 

Jak dowiedział się portal, jedną z osób poszkodowanych w zdarzeniu jest Gabriela Kosmala, wieloletnia sekretarz gminy Nowe Miasto n. Wartą. Urzędniczka trafiła do szpitala.

Średzka policja cały czas ustala przyczyny wypadku. Niewykluczone, że do zdarzenia doszło w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania przez jeden z podjazdów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE