reklama

Wezwał policję, grożąc samobójstwem. W rzeczywistości chciał się dostać na dworzec

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wezwał policję, grożąc samobójstwem. W rzeczywistości chciał się dostać na dworzec - Zdjęcie główne
Opis: Chciał popełnić smobójstwo

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościCo zrobić, by dostać się na dworzec? Można wezwać policję...
reklama

Sprawcą całego zdarzenia był 53-latek. Mężczyzna wezwał policję. Po co? 

Chocicza. Zgłoszenie samobójstwa

53-latek zadzwonił pod numer 112. Wzywał pomocy. Operator zaalarmował policjantów o osobie, która chce popełnić samobójstwo. Zgłaszający znajdował się w Chociczy, na miejsce skierowano więc policjantów z pobliskiego posterunku w Nowym Mieście nad Wartą. Na miejsce wezwano również karetkę pogotowia.

Co się okazało? Wzywajacy pomocy 53-latek był pijany. Chciał dostać się na dworzec kolejowy, dlatego wezwał pomoc. Mężczyzna - mieszkaniec gminy Nowe Miasto - otrzymał mandat za bezpodstawne wezwanie służb. Kolejnym razem, jeżeli sytuacja taka się powtórzy, sprawa będzie mieć swój finał w sądzie. 

reklama

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo