Reklama

Poznań. Wielkopolska policja ma nowego zastępcę komendanta

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KWP Poznań

Poznań. Wielkopolska policja ma nowego zastępcę komendanta - Zdjęcie główne

foto KWP Poznań

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nadinsp. Piotr Mąka - Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wręczył trzem oficerom rozkazy o powierzeniu obowiązków na kierowniczych stanowiskach.

Obowiązki zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu do spraw kryminalnych powierzono nadkom. Mariuszowi Wiśniewskiemu. Nowych komendantów mają także dwie jednostki powiatowe. Insp. Maciej Kusz przejął kierowanie Komendą Powiatową Policji w Wągrowcu. Komendą Powiatową Policji w Pile będzie dowodził podinsp. Marcin Kowalski.

Wielkopolska. Policja. Nowy komendandant

Dzisiaj w KWP w Poznaniu odbyła się specjalna zbiórka. Nadinsp. Piotr Mąka - Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wręczył trzem oficerom rozkazy o powierzeniu obowiązków na kierowniczych stanowiskach. 

- Nadkom. Mariusz Wiśniewski, dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Pile, na wniosek nadinsp. Piotra Mąki został awansowany przez Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Mariusz Wiśniewski będzie nadzorował pracę pionu kryminalnego w całej wielkopolskiej Policji. Zastąpił na tym stanowisku insp. Rafała Pawłowskiego, który w styczniu przeszedł w stan spoczynku - informuje rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Andrzej Borowiak. 

Wielkopolska. Policja. Nowi szefowie w dwóch komendach 

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu powierzył dzisiaj także obowiązki dwóm komendantom powiatowym Policji. Dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Słupcy, insp. Maciej Kusz objął dowodzenie Komendą Powiatową Policji w Wągrowcu. Komendant tej jednostki insp. Magdalena Sławińska pod koniec lutego przeszła w stan spoczynku. Obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Pile objął podinsp. Marcin Kowalski. Pełnił on do tej pory służbę w Złotowie na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji. 

Wszyscy awansowani oficerowie rozpoczynali swoje kariery od szeregowych stanowisk wykonawczych w różnych jednostkach policyjnych. Przez lata zdobywali niezbędną wiedzę i doświadczenie. Nadinsp. Piotr Mąka powiedział, że wszyscy mają wysokie kompetencje do dowodzenia na powierzonych stanowiskach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy