Reklama

Ważna informacja dla posiadaczy kaliskiej karty mieszkańca. Sprawdź

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KLA Kalisz

Ważna informacja dla posiadaczy kaliskiej karty mieszkańca. Sprawdź - Zdjęcie główne

KLA Kalisz | foto KLA Kalisz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ważna informacja dla posiadaczy kaliskiej karty mieszkańca, którzy przed 1 stycznia 2023 roku, nie posiadali uprawnień do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską.

Jak informuje kaliski urząd miasta, osoby uprawnione od Nowego Roku do bezpłatnych przejazdów, które mają środki finansowe na kartach (elektroniczna portmonetka), powinny osobiście zgłosić się do Punktu Obsługi Klienta z Kaliską Kartą Mieszkańca - aby uzyskać zwrot gotówki. Punkt znajduje się na dworcu autobusowym w Kaliszu, ul. Podmiejska 2A.
Pasażer otrzyma także zwrot gotówki, jeżeli po 1 stycznia 2023 r. system pobrał w autobusie opłatę za przejazd - informuje kaliski magistrat. 
Jeżeli na Kaliskiej Karcie Mieszkańca nie ma środków finansowych, na czytniku pojawi się napis "karta pusta".

Gdy na czytniku pojawi się komunikat „karta nieważna”, pasażer jest zobowiązany przybyć do Punktu Obsługi Klienta z kartą i wymaganymi dokumentami, celem przedłużenia ważności karty do 31 grudnia 2024 r. - czytamy w komunikacie urzędu miasta. 

Darmowe przejazdy autobusami dla posiadaczy Kaliskiej Karty Mieszkańca 

Kaliską Kartę Mieszkańca należy przykładać do czytnika w autobusie. Przez pierwsze 2 tygodnie obowiązywania bezpłatnych przejazdów dla posiadaczy Kaliskiej Karty Mieszkańca, pasażerowie nie będą karani za nie przyłożenie karty do czytnika.

Punkt Kaliskich Linii Autobusowych, godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-17:00,
  • wtorek-piątek 7:30-15:30
Przeczytaj też:

Co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy