Reklama

Pasażerka rzuciła się na funkcjonariuszkę Straży Granicznej w Poznaniu. Zaskakujący powód agresji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Pasażerka rzuciła się na funkcjonariuszkę Straży Granicznej w Poznaniu. Zaskakujący powód agresji - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pasażerka samolotu, który przyleciał do Poznania z Izraela rzuciła się na funkcjonariuszkę Straży Granicznej. Jaki był powód agresji 34-letniej kobiety?

Do zdarzenia doszło na lotnisku Ławica w Poznaniu. Pasażerka zaatakowała funkcjonariuszkę Straży Granicznej. 

Pijana napadła na funkcjonariuszkę, bo nie działało jej wi-fi

Straż Graniczna z Poznania - Ławicy zatrzymała pasażerkę, która przyleciała z Izraela. Kobieta była bardzo agresywna. Wpływ na to miał z pewnością alkohol, który wypiła podczas lotu.

34-letnia obywatelka Ukrainy (...) już w trakcie oczekiwania na odprawę graniczną była bardzo niezadowolona ze słabo działającego według niej wi-fi w hali przylotów. Kobieta swoim głośnym zachowaniem zakłócała przebieg odprawy granicznej, a także pobyt innych pasażerów w hali przylotów - relacjonuje mjr SG Joanna Konieczniak, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

W związku z tym wezwana została Straż Graniczna. Patrol usiłował uspokoić kobietę, ta jednak nie reagowała na polecenia funkcjonariuszy, używając wobec nich słów powszechnie uważanych za obelżywe. 

W pewnym momencie 34-latka rzuciła się na jedną z funkcjonariuszek Straży Granicznej, czym dopuściła się czynnej napaści. Cudzoziemka został natychmiast zatrzymana. Na miejsce wezwany został patrol policji, który po przeprowadzonym badaniu trzeźwości ustalił, że Ukrainka ma 2,18 promila w wydychanym powietrzu - informuje rzeczniczka. 

Jaki zarzut postawiono kobiecie?

Jak wyjaśnia Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, 2 stycznia, po wytrzeźwieniu obywatelka Ukrainy usłyszała zarzut naruszenia nietykalności cielesnej oraz znieważenia funkcjonariusza Straży Granicznej.

Przyznała się do popełnionego przestępstwa i dobrowolnie podała się karze grzywny w łącznej wysokości 3 tysięcy złotych.

Przeczytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy