Reklama

W cukierkach z marketu znaleziono robaki

Opublikowano: wt, 11 wrz 2018 14:39
Autor:

W cukierkach z marketu znaleziono robaki  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. W zakupionych cukierkach znaleziono robaki. Michaszki. W popularnym markecie zakupiono cukierki z robakami.

 

 

Klienci zakupili feralne "Michaszki" 8 września w jednym ze sklepów w Wejherowie. Z informacji niezadowolonych klientów wynikało, że w kupionych 20 sztukach cukierków znaleziono trzy robaki.

 

- Aktualnie weryfikujemy wraz z producentem cukierków możliwości zaistnienia tej sytuacji i jej ewentualnych powodów. Jednocześnie informujemy, że niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia od klienta personel sklepu w Wejherowie usunął całą partię cukierków Michaszki z sali sprzedaży. Opisana przez klienta sytuacja nie powinna mieć miejsca i jeśli znajdzie potwierdzenie w faktach, podejmiemy wszelkie działania niezbędne do jej wyjaśnienia i wyeliminowania w przyszłości - czytamy w oświadczeniu firmy Jeronimo Martins Polska S.A opublikowanej przez Radio Gdańsk.

 

- To nie byl jeden cukierek, na 20 szt w 3 znajdowaly sie robale.UWAŻAJCIE CO JECIE, przynajmniej jakie Michaszki jecie... Dodam tylko ze nie jestem zadnym hejterem co zarzucil mi przez messengera kierownik regionalny Jeronimo Martins (lub osoba podszywajaca sie pod kirownika, Adam K.), nie mam na celu nikogo zniechecac do zakupow w sieciowce, chce tylko aby ludzie uwazali na ww cukierki - pisze na portalu społecznościowym zirytowany klient. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE