Reklama

Uwaga kierowcy! Ruch wahadłowy na „jedenastce”

Opublikowano: ndz, 15 lip 2018 17:23
Autor:

Uwaga kierowcy! Ruch wahadłowy na „jedenastce”  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Droga krajowa, roboty drogowe, DK11, ruch wahadłowy

 

Na drodze krajowej nr 11 w poniedziałek (16 lipca) rozpoczną się prace związane z remontem trasy. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Poniżej podajemy numery telefonów dla tych, którzy będą mieli kłopoty z przejazdem.

 

Na drodze - od restauracji Górski Grill Bar do marketu Dino - będzie obowiązywał ruch wahadłowy sterowany ręcznie oraz ograniczenie prędkości do 30 km/h. Właściciel drogi - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prosi kierowców o wyrozumiałość, cierpliwość i zachowanie ostrożności.

 

Prace będą prowadzona na odcinku drogi położonym w Kotlinie i potrwają do połowy września. Na długości ponad 2 kilometrów wykonawca - Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz, odtworzy nawierzchnię drogi razem z oznakowaniem poziomym. Koszt inwestycji to ponad 3,5 mln zł.

 

Podajemy Informacji dotyczących sytuacji na drogach zarządzanych przez GDDKiA udzielają całodobowo dyżurni Punktów Informacji Drogowej pod ogólnopolskim numerem 19-111 (w przypadku niektórych sieci komórkowych konieczne jest poprzedzenie numeru cyfrą 0) lub bezpośrednio PID w Poznaniu, tel. (61) 864-63-53.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE