Reklama

U 3-letniej Kai wykryto złośliwego guza mózgu. Możesz pomóc

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: siepomaga.pl

U 3-letniej Kai wykryto złośliwego guza mózgu. Możesz pomóc - Zdjęcie główne

foto siepomaga.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Twa zbiórka na 3-letnią Kaję, u której wykryto nowotwór złośliwy mózgu

Kaja Burdyka to 3-lata, u której w marcu zaobserwowano niepokojące objawy. Mama dziewczynka zauważyła, że dziecko nienaturalnie często wymiotuje oraz boli ją brzuch. Do tego doszedł jeszcze ból głowy dziewczynki.  

Po teleporadach i wizyt w kościańskich szpitalu, 3-letnia Kaja trafiła na Oddział Dzieci Starszych Szpitala św. Józefa w Poznaniu. Tam przeprowadzono CT głowy, co uwidoczniło guz litotorbielowaty śród i nasiodłowy oraz cechy aktywnego wodogłowia. Niemal natychmiast przetransportowano ją do Kliniki Neurochirurgii IP CZD. 

31 marca Kaja przeszła operację usunięcia guza, jednak nie udało się wyciąć go w całości. Walka cały czas trwa. 

- Po operacji Kaja ma niedowład czterokończynowy, wodogłowie, pojawiły się problemy endokrynologiczne, a także z wątrobą. Ponadto musi mieć specjalną dietę i być pod okiem rehabilitanta - czytamy na stronie zbiórki zorganizowanej przez matkę chrzestną małej Kai. - Mniej więcej 3 lata temu Rodzice Kai poprosili mnie, abym została matką chrzestną, a na zaproszeniu był napis: "Matką Chrzestną nie każdy zostać może, to wyjątkowa osoba, która wysłucha, pomoże. Osoba, na którą zawsze liczyć można będzie, a gdy zajdzie taka potrzeba z pewnością przybędzie". Czuję się bezsilna, nie jestem bowiem w stanie przywrócić jej zdrowia. Kaję traktuję jak własną córkę i wspólnie z jej rodzicami będziemy walczyć o nią tak długo jak będzie potrzeba. Jest to początek, a już są potrzebne środki finansowe – przede wszystkim na rehabilitację, wizyty w szpitalu w Warszawie oraz dalsze leczenie - dodaje.  

Więcej o chorobie Kai oraz o zbiórce znajdziecie TUTAJ [KLIK]. Pomóż Kai! Każdy grosz jest ważny [WESPRZYJ]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy