Reklama

"Zdezynfekował się" w kościele. Ksiądz wezwał policję

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

"Zdezynfekował się" w kościele. Ksiądz wezwał policję - Zdjęcie główne

zdjęcie poglądowe | foto Adobe Stock

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci komendy powiatowej w Kościanie musieli zmierzyć się z dość nietypową interwencją w miejscowym kościele. Okazało się, że jeden z odwiedzających świątynię wypił środek dezynfekcyjny i potrzebował pomocy.

Poniedziałek, 16 sierpnia. W pobliżu jednego z kościołów na terenie powiatu kościańskiego przechodzi 41-letni mężczyzna. Decyduje się wejść do świątyni. Przy wejściu jego uwagę zwraca dystrybutor z płynem do dezynfekcji rąk. Mężczyzna decyduje się z niego skorzystać, ale nie w sposób do tego przeznaczony. 

Potrzeba spożycia alkoholu musiała być tak silna, że nie zważając na konsekwencje zdrowotne takiego czynu, wypił całą zawartość - przekazuje kościańska policja.

Po "konsumpcji" mężczyzna zasypia w jednej z kościelnych ław. Śpiącego 41-latka znajduje ksiądz, który alarmuje służby. Mężczyzna zostaje zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala. 

Na szczęście, dzięki pomocy służb medycznych, mężczyźnie nic się nie stało - informuje policja, ale też ostrzega: - Środek do dezynfekcji może spowodować silne zatrucie organizmu, a nawet przyczynić się do śmierci, gdyż zawiera on - oprócz etanolu - również inne substancje, przez co jest dwa razy silniej szkodliwy.

źródło: KPP Kościan

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy