Poznański Targ Dobra powraca w tym roku z jeszcze większym rozmachem. W wydarzeniu mogą wziąć udział organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej i grupy nieformalne.
Czym dokładnie jest Targ Dobra?
Targ, będący połączeniem Dnia Organizacji Pozarządowych oraz Targów Ekonomii Społecznej, to doskonała okazja dla wszystkich chętnych, by przybliżyć swoją działalność i współpracę z Miastem.Poznański Targ Dobra to nie tylko zbiór stoisk prezentujących różnorodne inicjatywy, ale przede wszystkim przestrzeń do dzielenia się dobrem i inspirujących pomysłów na rozwijanie społeczności lokalnych.
Tegoroczna edycja Targu odbędzie się 3 września w malowniczym Starym Zoo, które na ten dzień zamieni się w miejsce pełne pozytywnej energii i kreatywności.
Siedem stref tematycznych ma być głównym punktem programu tegorocznego Targu. Równość, zdrowie, środowisko, kultura, edukacja, aktywność społeczna i sport - to obszary, które zostaną wyróżnione, dając każdej organizacji odpowiednie miejsce na prezentację swojej działalności. Wszyscy odwiedzający będą mieli szansę poznać różnorodność projektów, które wnoszą pozytywne zmiany w życie mieszkańców Poznania.
Jak wziąć udział w Poznańskim Targu Dobra 2023?
Organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej oraz grupy nieformalne mają czas do 30 lipca na przesłanie swoich zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: webankieta.pl. To doskonała okazja, by przedstawić swoje projekty, cele, misję oraz dowiedzieć się, jak współpracować z władzami Miasta i jakie wsparcie mogą otrzymać na swojej drodze do pozytywnych zmian.Ważne jest, że liczba miejsc na Poznańskim Targu Dobra jest ograniczona. Dlatego warto nie zwlekać i już teraz zgłosić swoją organizację, aby mieć pewność udziału w tym wydarzeniu.
Przeczytaj także: Zajęcia dla osób w każdym wieku w Poznaniu. "Nasz sportowy fyrtel"
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.