Reklama

Poszkodowany z rannymi kłutymi trafił do szpitala. Policja szuka świadków

Opublikowano:
Autor:

 Poszkodowany z rannymi kłutymi trafił do szpitala. Policja szuka świadków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Jarocińska policja poszukuje świadków pobicia.

 

 

 

 

Jarocińska policja w mediach społecznościowych opublikowała komunikat o tym, że poszukuje sprawców pobicia mężczyzny. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 23:00 w Jarocinie na ul. Wojska Polskiego w okolicy Stacji Paliw Amic.

 

Z ustaleń śledczych wynika, że w okolicę stacji podjechał samochód, z którego wysiadło dwóch lub trzech mężczyzn i zaczęli bić, kopać znajdującego się tam 21-latka - informuje st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie. - Po naszym przyjeździe okazało się, że mężczyzna ma ranny kłute.

 

 

Konieczna była interwencja Zespołu Ratownictwa Medycznego. Mężczyzna trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo Napastnicy poruszali się najprawdopodobniej samochodem marki Ford o początkowych nr rej. PJA…..

 

 

Świadków zdarzenia, w szczególności osoby, które widziały zajście oraz kierowców, którzy w danym momencie przejeżdżali obok wskazanego miejsca i mają samochody wyposażone w kamery samochodowe prosimy o pilny kontakt z prowadzącym czynności nadkom. Krzysztofem Kebernikiem w KPP w Jarocinie przy ul. Bohaterów Jarocina 15 osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 77 55 288 (tel. do dyżurnego 47 77 55 200).

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE