Reklama

Podpaliła się i w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Sprawę bada policja

Opublikowano:
Autor:

Podpaliła się i w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Sprawę bada policja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Kobieta prawdopodobnie oblała się łatwopalną cieczą i podpaliła. Trafiła do szpitala w Jarocinie w bardzo ciężkim stanie. Ma poparzone prawie połowę powierzchni ciała.

 

 

 

Mieszkanka powiatu jarocińskiego prawdopodobnie oblała się łatwopalną cieczą i podpaliła. Lekarze walczą o życie poszkodowanej. Sprawę wyjaśnia policja.

 

Z ustaleń portalu jarocinska.pl wynika, że do szpitala kobietę przywiózł mąż w czwartek rano - 17 grudnia. Ze względu na rozmiar i charakter obrażeń potrzebne było natychmiastowe działanie. Lekarze zdecydowali o przewiezieniu pacjentki do Centrum Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, które jest wyspecjalizowane w leczeniu tak ciężkich przypadków.

 

 

Podpaliła się i w ciężkim stanie trafiła do jarocińskiego szpitala.

 

- Ze względu na to, że z przyczyn pogodowych lotnicze pogotowie ratunkowe w tym momencie nie mogło polecieć, zdecydowaliśmy się na przewiezienie transportem lotniczym z Ławicy w Poznaniu. Pacjentka została zaopatrzona i karetka wyjechała do Poznania. Niestety, w Mieszkowie stan kobiety się znacznie pogorszył i zespół musiał wrócić do Jarocina. Obecnie pacjentka przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej naszego szpitala - informuje dr n. med. Włodzimierz Budzyński, dyrektor medyczny szpitala w Jarocinie.

 

 

Niespełna 40-letnia kobieta prawdopodobnie oblała się łatwopalną cieczą i podpaliła. Nieznane są okoliczności zdarzenia.

 

Sprawę bada Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie.

 

- Potwierdzam takie zdarzenie. Zgłoszenie otrzymaliśmy ze szpitala w Jarocinie. Prowadzone są czynności. Ze względu na stan zdrowia pokrzywdzonej nie została ona jeszcze przesłuchana - informuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy jarocińskiej policji.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE