Reklama

Po 183 dniach za oceanem, Marcel wrócił do Polski!

Opublikowano:
Autor:

Po 183 dniach za oceanem, Marcel wrócił do Polski! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Po 183 dniach za oceanem, Marcel wrócił do Polski!

 

 

 

Tysiące ludzi zaangażowało się w pomoc małemu Marcelkowi z Krotoszyna. Udało się uzbierać ponad 3 mln 600 tys. zł potrzebne na operację i leczenie Marcelka w Stanach Zjednoczonych. 

 

Gdy Marcel Samol z Krotoszyna miał 6 miesięcy jego rodzice usłyszeli wyrok - chłopiec ma guza mózgu. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ. 

 

- Medulloblastoma, nowotwór, guz mózgu… Rozpacz jest tym większa, że w Polsce lekarze proponują tylko chemię. Zgodziliśmy się, synek cały czas ją przyjmuje, jednak ona nie wyleczy Marcela. To leczenie paliatywne… - opowiadali zrozpaczeni rodzice Marcela - Karolina i Artur.

 

 

Nadzieja przyszła ze Stanów Zjednoczonych. Marcelek z Krotoszyna miał szansę na operację i leczenie w klinice w USA. Do tego potrzebne były jednak ogromne pieniądze - ponad 3 mln 600 tys. zł. 

 

Przez 183 dni „mały wojownik” wraz z lekarzami ze Stanów Zjednoczonych, walczył z guzem mózgu i wyszedł z tej walki zwycięsko.

Roczny Marcel wraz z rodzicami dziś rano, po ośmiu godzinach lotu, wylądował na lotnisku we Wrocławiu.

 

Po 183 dniach opuszczamy Amerykę i mamy nadzieję, że następna nasza przygoda z nią będzie tylko w celach turystycznych i zobaczymy upragniony NYC. Marcel podróż zniósł świetnie! Rośnie nam mały podróżnik, prawie cały lot nie spał, także idziemy odsypiać – poinformowali na portalu społecznościowym rodzice Marcela.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE