Reklama

PILNE. Potrzebna pomoc dla chorej Sofii. Organizujemy zbiórkę. Prosimy o wsparcie

Opublikowano:
Autor:

PILNE. Potrzebna pomoc dla chorej Sofii. Organizujemy zbiórkę. Prosimy o wsparcie   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jarocin. Ciężka sytuacja chorej na autyzm Sofii z Jarocina. Organizujemy zbiórkę bonów i środków żywnościowych dla rodziny sześciolatki. Potrzebne jest dosłownie wszystko, szczególnie żywność.

Sześcioletnia Sofia jest podopieczną, działającej przy naszej redakcji Fundacji Ogród Marzeń.

Dziewczynka wraz z mamą przyjechała do Jarocina kilka lat temu z Ukrainy. Sofia ma zdiagnozowany autyzm i głębokie upośledzenie. Również z tego powodu musi być na diecie bezglutenowej, która pomaga jej w utrzymaniu jak najlepszej kondycji psychofizycznej.

 

Sytuacja rodziny uległa znacznemu pogorszeniu w czasie trwającej epidemii. Lena, mama dziewczynki, musiała zrezygnować z pracy, która była ich jedynym źródłem utrzymania. Niestety rodzina nie może otrzymać żadnych świadczeń socjalnych, ponieważ cały czas mają trudności z otrzymaniem karty stałego pobytu w Polsce.

Fundacja Ogród Marzeń pomaga rodzinie, finansując m.in. zajęcia rehabilitacyjne dla Sofii.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom, Gazeta postanowiła pomóc rodzinie, organizując zbiórkę niezbędnych im produktów. Każdy, kto chciałby wspomóc rodzinę, może zostawić w naszej redakcji bony do sklepów, produkty żywnościowe - koniecznie bezglutenowe oraz środki chemiczne czy kosmetyki (dla mamy i córki).

 

Przy wejściu do naszej redakcji (Jarocin, ul. Kasprzaka 1A) stoi pudło, do którego można wkładać produkty i bony. Już nieraz nasi mieszkańcy, Czytelnicy pokazali, że mają wielkie serca. Wierzymy, że i tym razem uda nam się pomóc potrzebującym. Szczególnie w tym trudnym czasie. 

 

Wszystkich, którzy są w stanie pomóc zapraszamy codziennie od 9:00-16:00 do środy, 25 listopada 2020 roku. W razie pytan prosimy o kontakt pod nr telefonu (62) 747-15-31. 

Najlepszą formą pomocy byłyby bony do sklepów spożywczych, tak żeby rodzina mogła kupić produkty, które są najbardziej im potrzebne i dostosowane do wymagań diety, której musi przestrzegać Sofia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE