Reklama

PGNiG z pilotażową ofertą fotowoltaiczną

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

PGNiG z pilotażową ofertą fotowoltaiczną  - Zdjęcie główne

foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości PGNiG Obrót Detaliczny PGNiG uruchomił swoją ofertę pilotażową dla klientów indywidualnych. Osoby zainteresowane pozyskiwaniem energii elektrycznej ze słońca mogą uzyskać wszelkie informacje na temat oferty w wybranych stacjonarnych Biurach Obsługi Klienta PGNiG oraz za pośrednictwem ogólnopolskiej infolinii.

„Fotowoltaika dla domu” to oferta realizowana przez PGNiG Obrót Detaliczny we współracy z partnerami zewnętrznymi. Oferta obejmuje kompleksową realizację inwestycji - w tym także doradztwo w zakresie doboru technologii oraz przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci. 

– Dywersyfikujemy i sukcesywnie zwiększamy atrakcyjność oferty PGNiG dla klientów indywidualnych. W ramach tworzenia segmentu OZE rozwijamy fotowoltaikę. W transformacji energetycznej polskiej gospodarki kluczową rolę odgrywać będzie gaz ziemny, ale energia ze źródeł odnawialnych, w tym ze słońca, będzie miała coraz większy udział w miksie energetycznym naszego kraju – mówi Paweł Majewski, Prezes PGNiG SA.

Obecnie z oferty mogą skorzystać mieszkańcy Trójmiasta, Poznania, Katowic oraz przylegających do nich miast i powiatów. „Fotowoltaika dla domu” jest skierowana do konsumentów, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz wspólnot mieszkaniowych zarówno będących, jak i niebędących klientami Spółki.

Oferta fotowoltaiczna PGNiG

Klienci zainteresowani ofertą będą mogli liczyć na indywidualny dobór rozwiązania do własnych potrzeb wraz z montażem instalacji. Za realizację procesu sprzedaży i instalację modułów fotowoltaicznych będą odpowiedzialni zewnętrzni partnerzy PGNiG, posiadający szerokie doświadczenie w tym segmencie.

– Od ponad roku z naszej oferty fotowoltaicznej korzystają Klienci biznesowi. Przez ten czas zebraliśmy wiele wartościowych doświadczeń, które przygotowały nas do uruchomienia pilotażowej oferty dla Klientów indywidualnych. Jestem przekonany, że zainteresowanie w tej grupie będzie duże, a wartością dodaną będzie czystsza i tańsza energia w polskich domach – mówi Henryk Mucha, Prezes PGNiG Obrót Detaliczny.

Klienci indywidualni, którzy zdecydują się na fotowoltaikę, w przypadku budynków już istniejących, mogą liczyć na dofinansowanie do 3000 zł w ramach programu „Mój prąd”, który uruchomiony został 1 lipca i ma na celu rozwój energetyki prosumenckiej. Ponadto, dzięki współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska, klienci PGNiG Obrót Detaliczny, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty, mogą uzyskać korzystne finansowanie w ramach pożyczki Pełnym Oddechem. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy