Reklama

Nowy zastępca burmistrza Krotoszyna. Został nim Darian Paszek

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Krotoszyn

Nowy zastępca burmistrza Krotoszyna. Został nim Darian Paszek - Zdjęcie główne

Nowy zastępca burmistrza Krotoszyna. Został nim Darian Paszek | foto UM Krotoszyn

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Obsadzono stanowisko drugiego zastępcy burmistrza Krotoszyna. Został nim Darian Paszek, który od lat działa w samorządzie - jako radny krotoszyńskiej rady miejskiej, strażak, a także prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Biadkach. 

Po śmierci Joanny Król-Trąbka, która była wiceburmistrzem Krotoszyna, a potem radną sejmiku wojewódzkiego, stanowisko drugiego zastępcy burmistrza Krotoszyna było nieobsadzone przez niemal rok. Joanna Król-Trąbka zmarła 29 kwietnia 2022 roku. 

Nowy wiceburmistrz Krotoszyna

7 kwietnia stanowisko II wiceburmistrza objął Darian Paszek. 
- Dziś przejąłem obowiązki, teraz będę się wdrażał we wszystko, by jak najlepiej służyć mieszkańcom i wypełniać swoje obowiązki - mówi Darian Paszek, II wiceburmistrz Krotoszyna. 
Władze Krotoszyna poinformowały o nowym wiiceburmistrzu.
- Z przyjemnością informujemy Mieszkańców miasta i gminy o wyborze II zastępcy Burmistrza Krotoszyna. Stanowisko to objął Darian Paszek, który złożył ślubowanie i przejął urząd 7 kwietnia 2023 roku. Mamy nadzieję, że jego kadencja będzie owocna i przyniesie korzyści dla naszego miasta - informują władze Krotoszyna dla portalu krotoszynska.pl. 

Kim jest Darian Paszek?

Darian Paszek ma 42 lata i mieszka w Biadkach, jest mężem i ojcem 3 dzieci. Od lat działa na rzecz lokalnego samorządu - jako radny dwóch kadencji Rady Miejskiej w Krotoszynie z ramienia PSL i strażak, a także prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Biadkach. 
 
Darian Paszek będzie miał pod sobą dwa wydziały w krotoszyńskim urzędzie - gospodarki komunalnej i gospodarki przestrzennej. 
 
Więcej przeczytasz na portalu krotoszynska.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy