Reklama

Najpierw skonstruował broń, a potem groził, że zabije

Opublikowano:
Autor:

Najpierw skonstruował broń, a potem groził, że zabije - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WiadomościW taki sposób znęcał się nad najbliższymi 23-latek z gminy Jarocin. Teraz będzie się tłumaczył przed jarocińskim sądem. Prokuratura skierowała przeciwko niemu akt oskarżenia. Śledczy zgromadzili dowody, z których wynika, że mężczyzna nad rodzicami i siostrami znęcał się od 2018 roku.

 

 

- Groził im pozbawieniem życia, wymachując przy tym sporządzoną przez siebie własnoręcznie bronią białą. Kierował względem pokrzywdzonych groźby spalenia wspólnie zamieszkiwanej nieruchomości. Ustalono, że mężczyzna w dniu 29 stycznia tego roku w czasie jednej z awantur znęcał się nad kotem zadając mu świadomy ból i cierpienia w ten sposób, że chwycił zwierzę za ogon i wymachiwał nim w różne strony powodując cierpienie zwierzęcia - relacjonuje prokurator Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

 

 

 

Po tym zdarzeniu prokuratura w Jarocinie wystąpiła z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztu.

 

Sąd przychylił się do prośby prokuratury. Mężczyzna oczekuje w areszcie na wyznaczenie terminu rozprawy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE