Reklama

Najmodniejsze suknie ślubne, limuzyny i słodkości [ZDJĘCIA]

Opublikowano: wt, 6 mar 2018 11:09
Autor:

Najmodniejsze suknie ślubne, limuzyny i słodkości [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Targi ślubne 2018. W czym do ślubu. Zdjęcia ślubne. Targi Ślubne w Tarcach. Pałac Tarce

 

W przepięknej scenerii pałacowych komnat 4. marca odbyły się pierwsze, ale na pewno nie ostatnie Targi Ślubne w Tarcach.

Imprezę odwiedziło ponad 300. zwiedzających, 15 firm z branży ślubnej zaprezentowało swoje oferty.

Odwiedzający mogli skosztować pysznych słodkości Cukierni „Bajaderka”, która oprócz deserów, ciasteczek, przygotowała, jak to na taką okazję przystało - tort ślubny, który w odpowiedniej oprawie wjechał na salę. Właścicielka cukierni osobiście częstowała przybyłych gości.

Organizatorzy przygotowali prezentację ślubnej oferty na rok 2018-2019. Obejrzeć można było najmodniejsze suknie zaprezentowane przez Salon Sukien Ślubnych Ceremonia. Przymierzyć wianki ślubne i wybrać bukiety, dekorację samochodów czy kompozycje kwiatowe na stół weselny. Wszystko przygotowane przez florystkę Roksanę Hernes.

Dla zainteresowanych przygotowano propozycję weselnej oprawy muzycznej, fotografii ślubnej min. studio fotograficzne RaLu, Zza statywu, Joanna Polerowicz Photography czy Dream Eye Studio. Rewelacyjną obsługę Barmańską zaprezentował zespół barmanów z Koszal Bary. Częstując gości pysznymi koktajlami i owocami w z czekoladowego fondue. Można także było degustować propozycję menu na przyjęcie weselne przygotowaną przez kuchnię pałacową.

Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć oczywiście pięknych samochodów. W tej przepięknej chwili Państwu Młodym może towarzyszyć klasyczna limuzyna albo stylowy Mercedes, którego przywiozła do Tarc firma ŚlubnyMercedes.

 

Jeśli natomiast chcecie powierzyć organizację ślubu i wesela profesjonalnej agencji ślubnej, to To tylko razem, wam to zapewni. Na zakończenia jak to w tak podniosłych momentach przestało, można było podziwiać pokaz fajerwerków firmy Mizet, która każdej uroczystości nada niepowtarzalny charakter.

Bezcenną była możliwość wymiany doświadczeń ze specjalistami z branży, każdy mógł zapytać , poradzić się.

Podczas imprezy była przeprowadzona zbiórka pieniędzy na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym, podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń. Wolontariusze zebrali 1.010, 96 zł.

Patronat medialny na imprezą sprawował magazyn „Ona”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE