Pijany kierowca zatrzymany przez policję. Miał ponad 2,5 promila

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pijany kierowca zatrzymany przez policję. Miał ponad 2,5 promila  - Zdjęcie główne
Autor: Pixabay

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościPijany kierowca zatrzymany przez policję. Miał ponad 2,5 promila.
reklama

Policjanci z ostrowskiej „drogówki” we wtorek (23 lutego) około godziny 10.30 zatrzyamli do kontroli drogowej kierowcę Skody. 

Funkcjonariusze od razu poczuli od 60-letniego kierowcy silną woń alkoholu. Postanowili poddać go badaniu na trzeźwość. Okazało się, że mężczyzna ma w wydychanym powietrzu 1,32 mg/l, co oznacza ponad 2,5 promila alkoholu. 

Przeciwko 60-letniemu mieszkańcowi gminy Międzybórz zostanie wszczęte postępowanie.

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo