Reklama

Amfetamina, marihuana i ecstasy. Rutynowa kontrola zakończona aresztem

Opublikowano:
Autor:

Amfetamina, marihuana i ecstasy. Rutynowa kontrola zakończona aresztem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Obornikach. Policjanci zabezpieczyli ponad 800 gramów amfetaminy oraz 89 tabletek ekstazy.

 

 

 

Rutynowa kontrola drogowa zakończyła się policyjnym aresztem. W piątek (25 września) w godzinach porannych policjanci z miejscowości Oborniki zatrzymali do kontroli samochód na obcych tablicach rejestracyjnych.

Policjanci szybko zauważli dziwne zachowanie kierującego osobową kią. Mężczyzna był bardzo zdenerwowany, jednak po przeprowadzaniu badania alkomatem okazało się, że mężczyzna nie jest pod wpływem alkoholu.

 

 

Chwilę później wyjaśniło się dziwne zachowanie 26-latka. Policjanci znaleźli przy nim plastikowe pudełko z amfetaminą, zwitek foliowy z marihuaną oraz haszysz. Od mężczyzny pobrano również krew do badań, aby sprawdzić czy w momencie kierowania pojazdem był pod wpływem narkotyków.

 

Jednak to nie wszystko, w miejscu zamieszkania 26-lataka znaleziono także ponad 800 gramów amfetaminy oraz 89 tabletek ekstazy.

 

- Narkotyki i przedmioty służące do popełniania przestępstw zostały zabezpieczone, a podejrzany o ich posiadanie trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu. Sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt - informuje oficer prasowy z KPP w Obornikach.

 

Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE