Reklama

Matka i syn kradli elektronarzędzia z marketów

Opublikowano:
Autor:

Matka i syn kradli elektronarzędzia z marketów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Rodzinna kradzież elektronarzędzi z marketu. Matce z synem grozi do 5 lat więzienia.

 

 

 

Funkcjonariusze policji z pilskiej komendy zajmowali się sprawą serii kradzieży elektronarzędzi z marketu budowlanego. Zdarzenia miały miejsce w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, a łupem padały głównie wiertarko-wkrętarki.

 

We wtorek (17 listopada) w ręce policjantów wpadł rodzinny duet, który był odpowiedzialny za kradzieże. Złodziejami okazała się być 46-letnia kobiet oraz jej 23-letni syn.

 

 

 

- Zazwyczaj jedno z nich wychodziło na zewnętrzną część sklepu z wybranym łupem. Następnie był on przerzucany lub podawany przez płot, drugiej osobie czekającej przed marketem. Tym razem jednak na złodziei czekali kryminalni - relacjonuje mł. asp. Jędrzej Panglisz.

 

Łączna wartość skradzionych narzędzi została wyceniona na ponad 3,5 tys. złotych. Zatrzymani usłyszeli 5 zarzutów kradzieży. Złodzieje tłumaczyli się trudna sytuacją materialną. Teraz grozi im do 5 lat więzienia.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE