Reklama

Ktoś morduje psy. Wiesza zwierzęta. Sprawców poszukują obrońcy zwierząt i policja

Opublikowano: pt, 6 kwi 2018 12:46
Autor:

Ktoś morduje psy. Wiesza zwierzęta. Sprawców poszukują obrońcy zwierząt i policja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Schronisko dla Zwierząt w Krotoszynie pokazało na swoim fanpage makabryczne zdjęcia zabitego psa. Na fotografiach widać, że czworonoga ktoś bestialsko uśmiercił wieszając zwierzę na drzewie.

 

 

To nie pierwszy taki przypadek. Zwyrodnialec działa na terenie województwa dolnośląskiego, a dokładnie w graniczącym z naszym regionem powiecie milickim.

 

„Drugi pies znaleziony wczoraj w godzinach wieczornych koło wsi Wodników Górny. Policja wszczęła postępowanie w tej sprawie – informują obrońcy zwierząt. „Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje czyj to mógł być pies lub może komuś zwierzę zniknęło z obejścia prosimy o kontakt z Komendą Policji w Miliczu. Nie pozwólmy aby taki psychopata bezkarnie mordował psy. Pies młody, średniej wielkości”.

 

Policja potwierdza wszczęcie poszukiwań. „Prowadzimy czynności zmierzające do wyjaśnienia tej sprawy i zatrzymania sprawcy bądź sprawców. Jest hipoteza, że zrobiła to jedna osoba, ale na razie nie możemy jej potwierdzić. Liczmy na pomoc osób, które mogą coś wiedzieć w tej sprawie - mówi podinsp. Sławomir Waleński z policji w Miliczu cytowany przez onet.pl.

 

Anonimowy DARCZYŃCA wyznaczył 1000 złotych NAGRODY za wskazanie ZWYRODNIALCA, który w sposób niezwykle okrutny morduje psy, w okolicach wsi Wodników Górny !!! Jeśli ktoś z państwa ma jakiekolwiek informacje o tym "człowieku" lub wiedzą kim byli właściciele psów, prosimy o kontakt: pod numerami telefonu:604 757 177 adresem email: [email protected], lub bezpośrednio z Komendą Policji w Miliczu. ZAPEWNIAMY 100% ANONIMOWOŚCI !!! Prosimy o udostępnienie!  - informuje portal krotoszynska.pl

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE