Reklama

Koncerty Dawida Posiadło zagrożone. Hala Arena w Poznaniu zamknięta

Opublikowano:
Autor:

Koncerty Dawida Posiadło zagrożone. Hala Arena w Poznaniu zamknięta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Hala widowiskowo-sportowa Arena. Arena Poznań. Usterka hali.  Arena w Poznaniu zamknięta. Dlaczego? Co z koncertami?

 

 

 

W poznańskiej Arenie zapowiedziano parę wydarzeń na początek grudnia. Niestety ze względu na zawalenie się części podwieszonego sufitu, halę zamknięto do 17 grudnia. W takim razie co będzie z zaplanowanymi występami?

W Arenie miały się odbyć trzy koncerty Dawida Podsiadło, występy Chóru Alexandrowa, Lech Conference i Lech Cup.

Gdzie odbędą się te imprezy? Na razie tego nie wiadomo, jednak trwają rozmowy Międzynarodowych Targów Poznańskich z organizatorami wydarzeń o możliwość przeniesienia imprez do innych obiektów należących do spółki.

 

- Wiadomo z kolei, że piątkowa konferencja szkoleniowa Lech Conference i turniej Lech Cup, który ma się odbyć w weekend zostały przeniesione z Areny do hali sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ul. Zagajnikowej na Morasku – poinformował portal gloswielkopolski.pl.

 

– Konieczne jest przeprowadzenia prac związanych ze sprawdzeniem i zabezpieczeniem elementów sufitu podwieszanego, znajdującego się pod kopułą obiektu. Po uzyskaniu protokołu bezpieczeństwa użytkowania, obiekt zostanie ponownie udostępniony dla publiczności – wyjaśnia Karolina Nawrot z MTP.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE