Reklama

Kobieta wyłudzała pieniądze „na chorą córkę”

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kobieta wyłudzała pieniądze „na chorą córkę” - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prokuratura Rejonowa w Chodzieży poszukuje osób, które zostały oszukane przez kobietę, która prowadziła w internecie zbiórkę pieniędzy na rzekome leczenie chorej córki.

Marta L. pod koniec 2018 roku na portalu internetowym zrzutka.pl założyła zbiórkę publiczną w ramach, której zbierała pieniądze na rzekome leczenie córki komórkami macierzystymi. Kobieta w ten sposób wyłudziła pieniądze o łącznej kwocie prawie 20 tysięcy złotych, które przeznaczyła na zaspokojenie własnych potrzeb.

Jak ustalili śledczy wpłat dokonało ponad 670 osób. Prokuratura Rejonowa w Chodzieży zwraca się do wszystkich osób, które wpłaciły w okresie od 13 grudnia 2018 roku do 22 grudnia 2018 roku pieniądze na zbiórkę publiczną zorganizowaną na portalu internetowym zrzutka.pl na leczenie komórkami macierzystymi małoletniej Anny. Poszkodowani proszeni są o kontakt do dnia 31 marca 2021 z właściwą dla ich miejsca zamieszkania jednostką policji albo o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy