Reklama

Kierowca ciężarówki miał 4 promile alkoholu. Mówił, że jest trzeźwy

Opublikowano:
Autor:

Kierowca ciężarówki miał 4 promile alkoholu. Mówił, że jest trzeźwy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Kierowca ciężarówki miał 4 promile alkoholu! Upierał się, że jest trzeźwy.

 

 

 

Groźne zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 11. Dyżurny pilskiej policji otrzymał informacje, że samochód ciężarowy jedzie całą szerokością ulicy. Policjanci postanowili to sprawdzić.

 

Mundurowi szybko zatrzymali podejrzany pojazd do kontroli. Kierowca tira twierdził, że jechał zgodnie z przepisami i zapewniał, że jest trzeźwy. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna.

 

 

Badanie trzeźwości wykazało, że 61-latek ma w organizmie 4 promile. Mężczyzna stracił prawo jazdy i stanie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

- Niestety to już 75 kierujący pod wpływem alkoholu zatrzymany na terenie powiatu pilskiego. Policjanci zapowiadają, że nie będzie pobłażania dla tego typu zachowań. Za przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat. Pamiętajmy, że jazda na podwójnym gazie niesie ze sobą nie tylko konsekwencje prawne i finansowe, ale przede wszystkim może spowodować tragiczne i nieodwracalne skutki - relacjonuje Jędrzej Panglisz z wielkopolskiej policji.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE