Reklama

Kaliska delegatura WOW NFZ ma nową siedzibę

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: WOW NFZ

Kaliska delegatura WOW NFZ ma nową siedzibę - Zdjęcie główne

Nowa siedziba WOW NFZ w Kaliszu | foto WOW NFZ

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Delegatura Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Kaliszu 1 marca zmieniła swoją dotychczasową siedzibę. Po 20 latach kaliska delegatura przeprowadziła się z ul. Kolegialnej 4 na ul. Skarszewską 42a.

 

Nowa siedziba przede wszystkim podniesie komfort obsługi klientów, szczególnie tych z niepełnosprawnościami i seniorów.

Lokalizacja w przyziemiu oraz sposób aranżacji pomieszczeń zostały zaprojektowane m.in. z myślą o osobach niepełnosprawnych. Sala obsługi klienta jest nowoczesna i przestronna. Jest tu także klimatyzacja oraz osobna toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych

– wylicza Helena Małgorzata Rokicka, kierownik delegatury WOW NFZ w Kaliszu.

Obok budynku są miejsca parkingowe, w tym wydzielone dla osób z niepełnosprawnością. Wszystko to, zgodnie z przyjętą przez NFZ strategią, podnosi standard obsługi klientów oraz ułatwia im szybkie i komfortowe załatwianie takich spraw, jak: potwierdzanie profilu zaufanego, logowanie na konto IKP, wydawanie kart EKUZ, potwierdzanie zleceń na wyroby medyczne.

Delegatura przy ul. Skarszewskiej 42A jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Obsługa bezpośrednia interesantów odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Numery telefonów do delagatury pozostały bez zmian.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy