Reklama

Jarocin Festiwal 2021. Dzień drugi [AKTUALIZACJE, RELACJA LIVE, FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Maciej Biegański/jarocinska.pl

Jarocin Festiwal 2021. Dzień drugi [AKTUALIZACJE, RELACJA LIVE, FOTO] - Zdjęcie główne

foto Maciej Biegański/jarocinska.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czas na drugi dzień Jarocin Festiwal. Zapraszamy na relacje na żywo. Za chwilę pierwszy koncert!

Czas na drugi dzień Jarocin Festiwal. Zapraszamy na relacje na żywo. Za chwilę pierwszy koncert!

TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA [WCIŚNIJ F5 LUB ODŚWIEŻ]

AKTUALIZACJA, GODZINA 15:29

Witamy w relacji  na żywo z drugiego dnia Jarocin Festiwal 2021. Rozpoczął się już pierwszy koncert. Na scenie Decadent Fun Club. Na razie na terenie festiwalu zgromadziła się mała ilość publiczności. Większość próbuje doznać ochłody w cieniu w ten gorący dzień.

W oczekiwaniu na największe gwiazdy drugiego dnia Jarocin Festiwal 2021 zobaczcie galerię oraz materiał wideo, który został przygotowany wczoraj przez portal jarocinska.pl.

AKTUALIZACJA, GODZINA 15:56

Na scenie zespół The Poks, który brał udział także w Jarocińskich Rytmach Młodych. Choć w finale zajęli trzecie miejsce, to jednak występują na dużej scenie, ponieważ Transgresja, która zajęła drugie miejsce nie mogła dziś wystąpić na Jarocin Festiwal.

AKTUALIZACJA, GODZINA 16:14

"Dziękujemy organizatorm festiwalu, jury Jarocińskich Rytmów Młodych, za to, że tu jesteśmy, oraz burmistrzowi, za to, że w nas uwierzył" - powiedział wokalista The Poks. Zespół gra już ostatni numer. 

AKTUALIZACJA, GODZINA 16:41

Na scenie wybrzemiwają teraz skoczne rytmy, bowiem czas na występ Gutka

AKTUALIZACJA, GODZINA 17:06

Koncert Gutka przyciągnął większą publiczność. Pod sceną zaczyna się robić tłoczniej, choć jest jeszcze sporo miejsca.

AKTUALIZACJA, GODZINA 17:45

Czas na kolejny koncert za chwilę na scenie pojawią się Sorry Boys.

AKTUALIZACJA, GODZINA 17:57

"Cieszę się, że możemy zagrać na festiwalu, który od dziesięcioleci jest festiwalem miłości i wolności ducha" - zwróciła się do publiczności Bela Komoszyńska, liderka Sorry Boys. Zespół wykonuje właśnie swój przebój "Wracam".

AKTUALIZACJA, GODZINA 18:18

Niestety pogoroszyła się pogoda. Na terenie festiwalu pojawił się deszcz. Uczestnicy próbują ochronić się przed wodą zakładając peleryny przeciwdeszczowe lub rozkładając parasole. Niestety pogoda może nie ulec poprawie. Według prognoz im później tym nad Jarociniem ma być większy deszcz. Po mału swój występ kończą Sorry Boys.

AKTUALIZACJA, GODZINA 18:29

Po ostatnim kawałku zespół Sorry Boys wystrzelił ku publiczności brokatowe konfetti. Za chwilę pierwszy koncert na małej scenie, gdzie wystąpi Dziwna Wiosna. Niestety pogoda się nie poprawia.

AKTUALIZACJA, GODZINA 18:42

Na małej scenie trwa koncert Dziwnej Wiosny. Niestety nad Jarocinem wielka ulewa, która sprawiła, że wielu festiwalowiczów szuka schronienia.

AKTUALIZACJA, GODZINA 19:00

Pomimo niesprzyjających warnuków ma się odbyć koncert Nocnego Kochanka. Niestety padający deszcz pozostaje na murawie, co powoduje błoto. Pomimo tego część ludzi decyduje się skakać w rytm "Highway to Hell" AC/DC. 

AKTUALIZACJA, GODZINA 19:40

Przestał padać deszcz, co także przyciągnęło większą ilość ludzi. Na scenie Nocny Kochanek, a pod nią pogo. Aktualnie grupa prezentuje piosenkę z nowej płyty, która ma się ukazać jesienią. Nosi ona tytuł "Piorun" i warstwą melodyczną nawiązuje do "Thunderstruck" AC/DC.

AKTUALIZACJA, GODZINA 20:08

Zakończył się koncert Nocnego Kochanka, który obfitował wiele mocnych brzmień, show pirotechniczne i kolejną porcję confetti. Po wystepie muzycy zeszli do publiczności by "zbić piątki" i robić zdjęcia.

Zmianie ulegeł plan koncertów. Zaktualizowany line-up prezentujemy poniżej:

  • 20:30 Armia - Koncert z okazji 30-lecia wydania albumu "Legenda"
  • 21:30 Wczasy
  • 22:00 Edyta Bartosiewicz
  • 23:10 Masturbator
  • 23:40 Hey - jedyny koncert w tym roku

WSZYSTKO, CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O JAROCIN FESTIWAL ZNAJDZIESZ TUTAJ [KLIK]

AKTUALIZACJA, GODZINA 20:25

Czas na jedyny dziś jubileusz. Na scenie Armia, która będzie grała koncert z okazji 30-lecia wydania albumu "Legenda"

AKTUALIZACJA, GODZINA 20:44

Wygląda na to, że deszcz przeszedł na dobre. Widać to także po frekwencji, gdyż z minutę na minutę na terenie festiwalu pojawia się coraz więcej ludzi. Na scenie cały czas Armia.

AKTUALIZACJA, GODZINA 21:14

Tomasz Budzyński uniósł rękę ku niebu i wspomniał muzyków, z którymi występował w przeszłości na scenie, m.in. Roberta Brylewskiego. "Bez nich nie byłoby płyty Legenda" - powiedział. Teraz zespół gra "Niezwyciężonego".

AKTUALIZACJA, GODZINA 21:35

Wokalista Armii przyznał, że miesiąc temu przechodził ciężko koronawirusa i nie miał pewności czy wystąpi na naszym festiwalu. "Dziękuję Panu Bogu, że mogę tu zagrać"- powiedział. Zespół zeszedł już ze sceny. Na małej koncert Wczasów.

AKTUALIZACJA, GODZINA 21:59

Publiczność głośno wykrzykuje "Edyta, Edyta". To dlatego, że za chwilę na scenie pojawi się Edyta Bartosiewicz

AKTUALIZACJA, GODZINA 22:09

"To moja okrągła, 29 rocznica. Ostatni raz byłam tu na scenie w 92 roku. To dla mnie ogromne wzruszenie" - powitała widownię Bartosiewicz.

AKTUALIZACJA, GODZINA 22:38

Dzisiejszy koncert Edyty Bartosiewicz w Jarocinie jest wyjątkowy z wielu względów. Artystka występuje z nowym zespołem i pierwszy raz od 6 z gitarą elektryczną. Zagra utwory z najnowszej płyty "Ten moment" oraz starsze kawałki. 

AKTUALIZACJA, GODZINA 23:03

Za nami koncert Edyty Bartosiewicz. Tymczasem na małej scenie czas na zdecydowanie inną, cięższą muzykę. Za chwilę swój koncert rozpocznie Masturbator

Tymczasem straż pożarna wypompowuje z pola namiotowego wodę, którą zostawił wieczorny deszcz. 

WSZYSTKO, CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ O JAROCIN FESTIWAL [ZNAJDZIESZ TUTAJ]

TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA [WCIŚNIJ F5 LUB ODŚWIEŻ]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy