Reklama

Inspektorzy WITD z wykładem w Koninie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pexels

Inspektorzy WITD z wykładem w Koninie - Zdjęcie główne

foto pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Inspektorzy z WITD oddział w Koninie przedstawili specyfikę pracy oraz związane z nią zadania studentom III roku logistyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.

Zaproszeni prelegenci z konińskiej ITD studentom III roku logistyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie mówili przede wszystkim o kontrolach przestrzegania przepisów w transporcie drogowym, dokumentach przewozowych, czasie pracy kierowców, warunkach transportu zwierząt, odpadów i materiałów niebezpiecznych, a także o kontrolach w przedsiębiorstwach transportowych. Przypomnieli też słuchaczom, że fotoradary nie leżą w gestii WITD, a Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Podobnie rzecz się ma z opłatami drogowymi, nad którymi pieczę przejęła obecnie Krajowa Administracja Skarbowa. Studenci pytali inspektorów między innymi o wysokość nakładanych kar, najczęstsze wykroczenia i pracę w inspektoratach.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy