Reklama

Zołnierze pomoga osobom starszym w dostanie się na szczepienia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zołnierze pomoga osobom starszym w dostanie się na szczepienia  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Żołnierze wielkopolskiej „Dwunastki” cały czas są gotowi do pomocy seniorom przy rejestracji na szczepienia przeciw SARS CoV-2. Wystarczy zadzwonić pod numer 800-100-115 w godzinach między 7:30 a 19:30.

Działanie infolinii do szczepień seniorów

W momencie uruchomienia szczepień dla seniorów, Wojska Obrony Terytorialnej wprowadziły specjalnie z myślą o osobach starszych  infolinię. Działanie infolinii ma usprawnić proces realizacji szczepień w ramach Narodowego Programu Szczepień.

Pomoc seniorom 

Z takiej pomocy cały czas mogą korzystać również wielkopolscy i lubuscy seniorzy. Jak dotąd, do 12 Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej z prośbą o pomoc zwróciło się ponad 150 seniorów. W tym również kombatanci, którzy od początku pandemii przebywają pod opieką wielkopolskiej brygady. Terytorialsi koordynują  pomoc w dowozie przez podmioty do tego zobowiązane (np. gminy, urzędy miast) lub w sytuacji szczególnie trudnej, sami organizują wojskowy transport do punktów szczepień.

Do kogo skierowana jest infolinia?

Infolinia skierowana jest do osób powyżej 70 i 80 roku życia. Zaznaczyć należy, że do samego szczepienia kwalifikuje lekarz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy